Tingimused ja lisainfo

Haagissuvila rentimisel

  • september-mai kehtivad madalhooaja hinnad

  • 1juuni- 31 august kehtivad kõrghooaja hinnad

  • Miinimum rendiperiood 2 kalendripäeva (1 öö).

  • Pikema perioodi puhul hind kokkuleppel.

Haagissuvila eelbroneerimise kinnitamiseks tuleb tasuda 50€ mis läheb hiljem mahaarvamisele kogusummast. Tühistamine on tasuta kuni 30 päeva enne renditähtaega. Kui rentnik ei tule kokkulepitud ajal haagisele järele, on rentijal õigus broneering tühistada. Kui rentnik ei too haagist kokkulepitud ajaks, rakendub lisa kalendripäeva tasu.

Tasumine rendiperioodi eest käib ettemaksuna haagissuvila kättesaamisel. Lisaks tuleb tasuda tagatisraha 200€, mille rendileandja tagastab koheselt rendiperioodi lõpus, kui ei ole tekitatud kahju.

Haagissuvila antakse üle puhtana, tehniliselt korras ning rentnik peab tagastama selle samas seisus, lisakoristus 50€. (WC-tühendus, pliidi- ja külmiku puhastus, põrandapinnad ning üldtolm, vajadusel välispesu)

Haagisuvila varustus sisaldab wc-keemiat, auto lisapeegleid, elektrikaablit ja ühte gaasiballooni, vajadusel lisabaloon maksab 15€.

Haagissuvila ei sisalda tekke, patju, voodipesu, kööginõusid.

Võimalus tellida haagissuvilat kohaletoomisega aadressile, tasu kokkuleppel.

Enne rentimist kontrollige oma auto tehnilisest passist, kui suur on lubatud suurim mass piduritega haagisel. (tähis o.1)

B-kategooria juhilubadega võib sõita haagissuvilaga juhul kui auto ja renditava haagise registrimass ei ületa kokku 3500kg.

Ära unusta kontrollida ka pistiku ja konksu korrasolekut!

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!

Mõnusat seiklemist soovib Sinu Haagisepere!