Kuidas haagisepere omale rendihaagise sai?

Mõte haagissuvila rentimisele tuli puhtalt meie kogemusest ja enda ümber olevate inimeste teadmatusest kui mugav on tegelikult puhata haagissuvilaga.

See mõte ei tulnud üleöö vaid võttis kaua aega, eelnevalt oli firma tegevusvaltkonnaks transport aga kahte asja korraga teha on raske, siis otsustasime maha müüa firma kaubiku ja soetada haagissuvila. Kaubiku ostis ära hea sõber kellel oli just mõtteis, soetada kaubik oma töö lihtsustamiseks.

Haagissuvilate müügikuulutused olid sügisel üllatavalt kehvad, arvestades, et hooaeg lõppes ja loogika järgi arvasime, et leida endale sobiv on vaid välja valimise küsimus.

Värskendasime kuulutusi umbes 4-5korda päevas midagi tuli igapäevaga juurde aga õiget ei paistnud kusagilt.Meie tingimusteks oli, et aastakäik võiks jääda 1990-2000. Mugavuse osas olid ootused, et kindlastikahe voodiga ja wc tühjendus toimuks väljast kassetiga.

Endalegi üllatuseks märkasime, et meil on jäänud üks haagissuvila kuulutus juba nädal tagasi kahesilma vahele, kaua ei mõelnud võtsime ühendust. Muidugi oli broneering peal ja pidime ootama veel 2päeva. 🙁 Oi see oli raske aeg, huvi oli väga suur aga haagissuvila asus Tartumaal ja lihtsalt vaatama minna ka ei tahtnud, et pärast ostja ostab ära ja meil tühi käik.

See oli reedene päev ja bronn oli kella 13:00ni. Viimane tund läks, nii et ei teadnud kas nutta või naerda, kell 13:00 helistasime ja broneerija polnud ühendust võtnud. Seega lõpetasime tööpäeva ja võtsime lapsed peale, suunaga Tartumaale haagissuvilat ostma teadmata mis meid tegelikult ees ootab peale auto24 piltide. Kohale jõudes meeldiv härra näitas meile haagissuvilat ja meile see väga sobis, see oli midagi mida olime otsinud. Tasutud ja e-paberimajandus tehtud soovisime kõike head ja meie sõit koju võis alata, tunne oli hea ja see on nii ka tänaseni 😛

Kodus puhastasime haagise seest ja väljast, ning käisime üle kõik vidinad ja pudinad.