Mis Saunapesal plaanis on?…

Nüüd, kui maratonid on läbitud ja Saunapesast on läbi käinud üle 1000 inimese, (Wouu!) on teada, et meie sauna inimesed väga naudivad ja kogu see vaev on olnud väärt seda.

Mis saab aga edasi? Kuidas Saunaga äri ajada? Nüüd tuleks hakata lõpuks ka teenima, sest kulutused on ju tehtud ja neid tuleb tasa teha 🙂

Esialgne mõte oli pakkuda sauna ainult tunnitasuga koos kütjaga sünnipäevadel, pidudel, sõpradega saunatamistel, poissmeesteõhtutel, tüdrukuteõhtutel jne… Kuid nüüd on olukord veidike muutunud, paljud üritused on meie saunast huvitatud ja tänaseks oleme ka mõelnud enda jaoks välja võimaluse, kuidas end festivalidel müüa.

Tänu suurele huvile oleme võtnud vastu väljakutse: Festivalid ja suured vabaõhuüritused. Esimene üritus on kohe sel nädalal tulemas, pühapäeval pakume end soodushinnaga talisuplejatele Kahala Järve kogupereüritusel. Seal on võimalik perega igasuguseid toredaid asju teha: lohesurfi, uisutamist, jäähokit, sooja suppi ja vastlakuklit saab kaa 🙂 Meie oleme saunaga esimest korda avalikul üritusel teenust pakkumas, seal on nimelt avatud jääauk, kuhu kõik soovijad saavad end karastama minna ja väikse raha eest pärast või enne sulpsu saab Saunapesas keha kuumaks ajada. Eks see väiksem üritus näitab, kui palju on inimestel huvi sellise teenuse vastu ja kas ka järgmisel aastal tasuks minna saunaga järve jääle.

Aasta tõotab tulla põnev ja me võtame vastu kõik huvitavad väiksemad ja suuremad ürituste pakkumised, festivalidest külapeoni välja 🙂

Loodame, et meie väike perefirma suudab kodus kasvavate väikeste laste kõrvalt teenindada kõiki soovijaid maksimaalselt :).

 

Teie Haagisepere!?