Renditingimused

NB! Haagissuvila rentimisel miinimum rendiperiood 3 kalendripäeva !

 

MAKSMINE JA TAGATISRAHA

Haagissuvila eelbroneerimise kinnitamiseks tuleb täita kõik broneerija andmed ja tasuda läbi maksekeskuse rendiperioodi maksumus. Makseviisidena on võimalik läbi Maksekeskus AS-i  kasutada järgnevaid makseviise: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay. Kui makse ei õnnestu, pole broneering kinnitatud, siis palun proovige uuesti tasuda või saata e-mail oma broneeringu sooviga info@haagisepere.ee.

Tasumine rendiperioodi eest käib ettemaksuna haagissuvila broneerimisel. Lisaks tuleb tasuda tagatisraha 200€ (Fendt haagissuvilal 300€) sularahas kohapeal, mille rendileandja tagastab koheselt rendiperioodi lõpus, kui ei esine puudusi või tekitatud kahju.

 

TÜHISTAMINE

Tühistamine on tasuta ainult põhjendatult kuni 30 päeva enne renditähtaega. Kui rentnik ei tule kokkulepitud ajal haagisele järele, on rentijal õigus broneering tühistada ja tasu mitte tagastada. Kui rentnik ei too haagist kokkulepitud kellaajaks, rakendub lisa kalendripäevatasu.

 

HAAGISSUVILA ÜLEANDMINE JA TAGASTUSE TINGIMUSED

Haagissuvila üleandmine käib aadressil Anija vald, Härmakosu küla(lisatasu eest ka mujal) ja kellaaeg kokkuleppel kliendiga. Tavaliselt me saadame e-maili või helistame kliendile paar päeva enne rendiperioodi ja lepime kokku kellaaja ja üleandmise asukoha.

Haagissuvila antakse üle puhtana, tehniliselt korras ning rentnik peab tagastama selle samas seisus, lisakoristus 50-100€. (WC-tühjendus, pliidi- ja külmiku puhastus, põrandapinnad ning üldtolm, vajadusel välispesu)

Haagisuvila varustus sisaldab wc-keemiat, auto lisapeegleid, elektrikaablit ja ühte gaasiballooni, vajadusel lisabaloon maksab 15€.

Haagissuvila ei sisalda tekke, patju, voodipesu, kööginõusid.

Võimalus tellida haagissuvilat kohaletoomisega aadressile, tasu kokkuleppel.

 

HEA TEADA!

  • Enne rentimist kontrollige oma auto tehnilisest passist, kui suur on lubatud suurim mass piduritega haagisel. (tähis o.1)
  • B-kategooria juhilubadega võib sõita haagissuvilaga juhul kui auto ja renditava haagise registrimass ei ületa kokku 3500kg.
  • Ära unusta kontrollida ka pistiku ja konksu korrasolekut!

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust!

Mõnusat seiklemist soovib Sinu Haagisepere!